Rezultatele examenului de limba germana, 2 iunie 2011, dupa contestatii

Nr.crt Nume prenume Scoala Punct scris Punct oral Punct total Rezultat
1 Adamuta I. Denisa Gen. 2 Rasnov 62.00 30.00 92.00 ADMIS
2 Agapie S. Eduard-Cristian Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
3 Aldica D. Ana-Maria Gen. 2 Rasnov 68.00 30.00 98.00 ADMIS
4 Alexandrescu D. Diana Gen. 1 Brasov 0.00 0.00 0.00 RESPINS
5 Andronachi G. Stefana-Aura Gen. 6 Brasov 45.00 28.50 73.50 ADMIS
6 Anghel A. Adriana Mesota 60.00 30.00 90.00 ADMIS
7 Anghel D. Sorin Daniel Gen. 13 Brasov 48.00 24.50 72.50 ADMIS
8 Anton A. Andreas Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
9 Ardelean R. Rares Sabin Gen. 2 Brasov 45.00 15.50 60.50 ADMIS
10 Arisanu G. Emilia Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
11 Baban D. Bianca Gen. 19 Brasov 68.00 28.50 96.50 ADMIS
12 Bacila C. Maria Gen. 5 Brasov 68.00 30.00 98.00 ADMIS
13 Bangala I. Sebastian-Ioan Gen. 2 Rasnov 55.00 29.50 84.50 ADMIS
14 Benedescu L. Cristina-Ioana Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
15 Bizu N. Samuiel Gen. 1 Codlea 60.00 30.00 90.00 ADMIS
16 Both T. Adrian Gen. 13 Brasov 55.00 28.00 83.00 ADMIS
17 Bularca C. Vlad-Marian Mircea Cristea 48.00 28.50 76.50 ADMIS
18 Bunescu F. Florin Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
19 Caliniciuc C. Diana-Florentina Gen. 3 Rasnov 63.00 29.50 92.50 ADMIS
20 Chelu C. Robert Honterus 61.00 30.00 91.00 ADMIS
21 Coca S. Cosmin Honterus 63.00 30.00 93.00 ADMIS
22 Colt O. Robert-George Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
23 Comanescu C. Adela-Cosmina Honterus 68.00 30.00 98.00 ADMIS
24 Constantin A. Ana-Maria Elisabeta Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
25 Cosman F. Stefan Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
26 Craciun Daniel-Eugen Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
27 Craciun N. Sabina-Ioana Gen. 2 Codlea 44.00 28.00 72.00 ADMIS
28 Curutu G. Monica Xintia Mesota 65.00 28.00 93.00 ADMIS
29 Deaconu L. Ruxandra Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
30 Dragan C. Raluca-Elena Mesota 70.00 28.50 98.50 ADMIS
31 Duta A. Horia Mesota 65.00 25.00 90.00 ADMIS
32 Ernst I. Ana-Maria Gen. 2 Rasnov 61.00 30.00 91.00 ADMIS
33 Gaitan G. Andreea Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
34 Galea A. Gabriel Mesota 33.00 25.00 58.00 RESPINS
35 Gavrila A. Sergiu-Iulian Honterus 63.00 30.00 93.00 ADMIS
36 Gheorghe V.Andrei Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
37 Ghimbasan F. Mihnea-Tiberiu Mesota 60.00 25.00 85.00 ADMIS
38 Graef H. Johannes Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
39 Grusea S. Teodora Gen. 5 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
40 Huditean L. Isabela-Stefania Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
41 Husti G. Stefania Gen. 6 Brasov 51.00 28.00 79.00 ADMIS
42 Iancu C. Stefania-Dana Mesota 70.00 30.00 100.00 ADMIS
43 Ignat I. Andreea-Maria Gen. 3 Rasnov 45.00 26.00 71.00 ADMIS
44 Ilie R. Iulia Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
45 Ionescu L. Andrei Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
46 Ionita M. Vlad-Bogdan Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
47 Iosif I. Elena-Cristina Gen. Rupea 70.00 30.00 100.00 ADMIS
48 Ivan E. Dorotheea-Cristina Gen. 12 Brasov 68.00 30.00 98.00 ADMIS
49 Lascu A. Diana Gen. 25 Brasov 53.00 0.00 53.00 RESPINS
50 Laszlo C. Norbert Honterus 65.00 30.00 95.00 ADMIS
51 Lazar M. Costina Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
52 Lazaschievici I. Luiza-Gabriela Gen. 3 Rasnov 43.00 27.00 70.00 ADMIS
53 Lohanel M. Irina Mihaela Mesota 63.00 30.00 93.00 ADMIS
54 Manole C. Elena Mesota 45.00 29.00 74.00 ADMIS
55 Maryameh A. Andra-Maria Gen. 12 Brasov 48.00 29.00 77.00 ADMIS
56 Matei P. Alin-Mihai Gen. 2 Rasnov 48.00 28.00 76.00 ADMIS
57 Maurer M. Dieter-Johann Gen. Rupea 70.00 30.00 100.00 ADMIS
58 Micato I. Robert Gen. 3 Rasnov 36.00 27.00 63.00 ADMIS
59 Moise D. Mihai Vlad Gen. 27 Brasov 34.00 25.00 59.00 RESPINS
60 Munteanu G. Sabrina-Nicoleta Mircea Cristea 53.00 30.00 83.00 ADMIS
61 Neculoiu L.Alexandru-Iulian Gen. 8 Brasov 37.00 0.00 37.00 RESPINS
62 Nosner H. Christian-Robert Honterus 65.00 30.00 95.00 ADMIS
63 Obancia D. Carmen Elena Gen. 2 Rasnov 58.00 28.50 86.50 ADMIS
64 Olteanu M. Mariana Gen. 2 Brasov 36.00 26.50 62.50 ADMIS
65 Oprea V. Emilia-Maria Gen, 2 Rasnov 49.00 28.00 77.00 ADMIS
66 Petrache E. Adina Mesota 66.00 29.50 95.50 ADMIS
67 Pichet A. Ioana-Diana Gen. 2 Brasov 59.00 25.00 84.00 ADMIS
68 Pintea C. Diana-Maria Mesota 70.00 26.00 96.00 ADMIS
69 Podosu I.Raluca-Flavia Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
70 Poenaru V. Octavian-Gheorghe Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
71 Poenaru V. Ovidiu-Vasile Gen. 12 Brasov 56.00 30.00 86.00 ADMIS
72 Popovici G. Alexandru-Mihai Honterus 70.00 29.50 99.50 ADMIS
73 Potcoava D. Roxana-Georgiana Teoretic Codlea 68.00 28.50 96.50 ADMIS
74 Predescu A. Bogdan Mesota 43.00 26.00 69.00 ADMIS
75 Pripis G. Maria-Alexandra Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
76 Radel H. Dennis-Alexander Gen. Rupea 68.00 30.00 98.00 ADMIS
77 Roman P. Natanael Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
78 Rusu L. Cynthia-Maria Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
79 Secuianu E. Alexandra Gen. 12 Brasov 70.00 29.50 99.50 ADMIS
80 Selaru V. Carmen Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
81 Sin O. Octavian-Andrei Mesota 45.00 26.00 71.00 ADMIS
82 Stanica M. Diana Maria Honterus 70.00 30.00 100.00 ADMIS
83 Tarziu M. Raluca-Alexandra Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
84 Tentiu I. George Mesota 70.00 29.00 99.00 ADMIS
85 Teodorescu M. Anca Gen. 27 Brasov 55.00 30.00 85.00 ADMIS
86 Thierheimer W. Walter-Wilhelm Honterus 65.00 29.00 94.00 ADMIS
87 Tiba G. Diana-Madalina Mesota 55.00 30.00 85.00 ADMIS
88 Tipurita M. Ana Maria Gen. 12 Brasov 70.00 30.00 100.00 ADMIS
89 Tosu I. Andrei-Nicolae Mesota 53.00 25.50 78.50 ADMIS
90 Voicescu G. George-Teo Mesota 46.00 28.50 74.50 ADMIS
91 VranceanN. Theodor-Bogdan Gen. 27 Brasov 55.00 29.00 84.00 ADMIS
DIRECTOR
PROF. Octavian Polexa